Bim 30 Temmuz 2021 – Bim Aktüel İncelemesi

Bir çok kişi tarafından merak ile beklenen Bim Aktüel Ürünler Kataloğu 30 Temmuz 2021 Cuma ilk önce Bim marketlerinin camlarında, daha sonra ise el ilanlarında sayfa sayfa belirmesinin ardından resmi sayfasında da yayınlandı ve merakla beklediğimiz aktüel ürünler artık belli oldu. Sizler için bim aktüel bu hafta ürünlerini inceledik.

Bim Aktüel Ürünler Kataloğu 30 Temmuz 2021 Cuma

Bim Aktüel Cuma günü aktüel indirimli ürünler ve kampanyalı fırsatlar kataloğu bu hafta 3 sayfa olarak yayınlandı ve bizlere onlarca farklı ürüne indirimli olarak sahip olma imkanı sunuyor. Peki Bim Aktüel ürünleri arasında hangi ürünler var? Bu hafta hangi ürünler Bim Aktüel ürünler kataloğunda yer alacak?

Yayınlanan Bim Aktüel ürünler kataloğu 30 Temmuz 2021 Cuma kataloğunu incelediğimizde aslında bu soruların ve "bimde bu hafta" sorusunun cevabına çok kolay bir şekilde ulaşabiliyoruz. Bu hafta yayınlanan Bim Aktüel ürünleri arasında züccaciye ürünleri, elektrikli ev aletleri ve beyaz eşya gibi dikkat çekici ürünler yer alırken bebek giyim ürünlerine neredeyse bir sayfaya yakın yer ayrılmış durumda iken ve çocuk oyuncakları için ise bir tam sayfa yer ayrılmış durumda. Küçük takipçilerimiz bu Bim Aktüel Ürünler Kataloğunu sevecekler gibi görünüyor.

Bim aktüel ürünler kataloğunun 30 Temmuz 2021 tarihli katalog sayfalarında yer alan ürünleri ve kampanyaları incelediğimizde bizler için en dikkat çekici ürünlerden biri aslında 2021 Kurban bayramını geçirdiğimiz şu dönemde soğtucu ve dondurucu ihtiyacından kaynaklı mıdır bilinmez Keysmart Key 430 BZNF Nofrost Buzdolabı oldu. Keysmart Key 430 BZNF Nofrost Buzdolabı, kapı yönleri değiştirilebilir çift kapıya sahip. Multi flow sistemi ile her rafa eşit hava üfleme özelliği, led aydınlatma, kapı açık alarmı, ışıklı ve ergonomik kontrol düğmeleri, temperli cam raflı, 40 dBA ses seviyesi, 264 L kullanılabilir soğutucu hacmi, 93 L kullanılabilir dondurucu hacmi, 357 L toplam hacim gibi özellikleri ile dikkat çekiyor. Bim Aktüel kataloğunun bu dikkat çekici üyesi, 12 iş günü içerisinde ücretsiz eve teslimat ve montaj imkanı ile peşin fiyatına 9 taksit ile 2.999,00 TL fiyat ile satılıyor. Bu dönemde buzdolabı ihtiyacı olanlar için Keysmart Key 430 BZNF Nofrost Buzdolabı tercihler içerisinde değerlendirilebilir görünüyor.

Kaynak: bim.com.tr 

Firmaların logolarının ve katalog içeriklerinin tüm hakları kendilerine aittir.
İtiraz ve kaldırma talepleri için bimaktuel@bimaktuel.org adresi ile iletişime geçebilirsiniz.
Bu sitede yer alan içerikler bağlayıcı değildir. İlgili market değişiklik yaptığında marketin değişikliği geçerlidir.